Son Bilgiler

Bilgisayar - İnternet

Hacker ve Lamer Nedir? Siyah ve Beyaz Şapkalı Arasındaki Fark

Hacker Nedir? Hacker, bilgisayar sistemleri üzerinde çok yoğun ve detaylı bilgiye sahip olan, bu sistemlerin algoritmaların çözümlenmesinde ve yeni algoritmaların oluşturulmasında profesyonel seviyede . . .

İnternet

Arkadaşlık Siteleri Listesi

Yalnızlığın çaresi olan arkadaşlık siteleri her geçen gün artarken milyonlarca yalnız kadın ve erkekler bu sitelere başvuru yaparak mutluluğu arıyor. Binlerce kişi evlenerek mutlu bir yuva kurmayı . . .

İnternet

Sohbet Odaları ve Siteleri

Sohbet siteleri arkadaş ve evlilik amaçlı olarak işlev görmektedir. Kendini yalnız hisseden, konuşmaya ihtiyacı olan insanların sıklıkla ziyaret ettiği bu siteler çok rağbet görmektedir. . . .

İnternet

Site İçi SEO Hakkında Bilmeniz Gerekenler

Sayfa İçi SEO, içerik, her sayfanın arkasındaki kod, görsel öğeler ve kullanıcı deneyimi gibi kendi web sitenizde bulunan öğelerin optimizasyonudur. Buna anahtar kelimeler, metataglar, HTML kod . . .

İnternet

İnternet Geçmişi Temizle – Google Chrome Temizleme

İnternette bazı sitelere girdikten sonra arkamızda iz bırakmak istemeyebiliriz. İşte o zaman chrome İnternet Geçmişini Temizlememiz yani silmemiz gerekiyor. Geçmişi nasıl temizleyebilirsiniz hemen . . .

İnternet

Tüm Detaylarıyla SEO Uyumlu Makale Nasıl Yazılır?

Doğru bir içerik stratejisi oluşturmazsanız başarıya da ulaşamazsınız. İçerik üretmek internette yapacağınız en zor işlerden biridir. Çünkü bir haber veya bilgi üretmeniz gerekmektedir. Zaten var . . .

İnternet

Arama Motorları Nasıl Çalışır?

Arama motorları internete botlarının internette gezin­meye başlamasıyla serüven başlar. Bu botlar webmasterların yolladığı site haritaları, sitelerde kar­şılaştıkları linkler ve dizinlerinde yer . . .

İnternet

Evlilik Siteleri Listesi

Teknoloji her geçen gün ilerlemeye devam ediyor. Teknolojinin bu kadar kullanılması insanların hayatını oldukça etkilemektedir. Özellikle de birçok insan sosyal hayatına vakit ayırmak yerine sanal . . .