influenza

İnfluenza Grip Hastalığı Nedir?

İnfluenza bir virüstür. Bir anda oluşan ateş ve solunum yollarında meydana gelen rahatsızlıklar nedeniyle İnfluenza grip hastalığına yakalanılır. İnfluenza grip hastalığının nedenleri, belirtileri ve tedavi yöntemlerini inceleyerek korunabilirsiniz. İnfluenza virüsü, ateş ve . . .

Adrenalin Nedir

Adrenalin Nedir ve Bu Hormonun Vücuda Etkileri Nelerdir?

Adrenalin Nedir? Adrenalin insanın daha güçlü daha dayanıklı ve daha hızlı olmasını sağlayan böbreküstü bezlerinin öz katmanı olan medulla tarafından üretilen bir hormondur. Heyecan, coşku, stres ve korku insan vücudu için olağanüstü durumlarda alarm durumuna sebep olur. . . .

Erken Boşalma

Erken Boşalma Nedir ve En Etkili 7 Kurtulma Yöntemi

Erken Boşalma Nedir? Yatakta her erkeğin rüyası cinsel ilişkiyi istediği kadar sürdürüp, istediği zaman boşalmaktır. Ancak bir sağlık sorunu haline gelen erken boşalma problemi, bu hayali ertelemektedir. Ancak çeşitli yöntemlerle erken boşalmanın önüne geçmek mümkün gibi . . .

kan nedir

Kan Nedir Nelerden Oluşur?

Kan Nedir? Kan bilindiği gibi insanlar ve hayvanlar için hayati önemi en yüksek sıvıdır. Peki kan nedir; aslında kan bir organ sayılır. Çünkü bir organ kadar önemli görevleri vardır. Hatta bazen diğer organlardan bile daha fazla öneme sahiptir. Diğer organlardan tek farkı sıvı . . .