Otomobil
radtator-su-eksiltmesi

Araba Neden Su Eksiltir? Radyatörün Su Eksiltmesinin Nedenleri?

Otomobiller çok karmaşık araç olduğundan hepimizin bu araçlardaki sorunları anlaması ve onarması tabi ki mümkün değildir. Gerek modellerinin eskimesi gerekse de yaşanan çeşitli kaza durumlarından dolayı çeşitli arıza ve sorunlar oluşabilmektedir.Su Eksilten Araba;Su eksilten . . .

Renault Zoe

Renault Zoe 2017 Model Elektrikli Otomobil

Renault gün geçse de yeniliğe ayak uydurmaya devam eden otomobil firması Zoe ile herkesin beğenisini kazanmaktadır. Renault Türkiye firması 96 yılında Bursa'da kurulmuştur. Türkiye'de en büyük üretim yerlerine sahip olan firmadır. OYAK ile bağlantısı olan bir firmadır. Bu . . .

Antalya Oto Ekspertiz

Antalya Oto Ekspertiz Firmaları Güncel Listesi

Antalya Oto Ekspertiz Son dönemdeki döviz kurlarında yükselişle birlikte bazı marka modellerdeki sıfır araçların fiyatları son 6 ayda 2 katına katladı. Bu süreçte ikinci ele rağbet artarak, araç sahipleri ve alıcıların uğrak noktası oto ekspertizleri olmaya başladı. Hasar . . .

Dizel araca lpg takılır mı

Dizel Araca LPG Takılır Mı?

Yakıt ile çalışan motorlar dizel ve benzinli olarak ikiye ayrılırlar. Benzinli motorlar yakıtı kıvılcım ile ateşleyerek yakarken dizel motorlar yakıtı sıkıştırarak yakarlar. Her motor türü, petrolden yakıt elde edilmesi esnasında kimyasal içerik olarak farklılaşan . . .