Gündem
Tasarruf

En Etkili Kolay Para Biriktirme Yöntemleri

Para Biriktirme Yollarıİnsanlar ekonomik krizin hüküm sürdüğü bu günlerde para biriktirme yolları arayışı içine girmektedirler. Bu arayış, hak etiği değeri bulduğu zaman kişiye büyük olanaklar sağlamaktadır. Uzun vadede para biriktirmek çeşitli hayallerin . . .

Sezai Karakoç

Sezai Karakoç Kimdir? Hayatı ve Şiirleri

Sezai KARAKOÇ Kimdir?Sezai Karakoç 22 ocak 1933 yılında, Diyarbakır’a bağlı Ergani ilçesinde doğan, Türk şair, yazar, mütefekkir ve siyasetçidir. İkinci yeni şiirinin bayrak taşıyıcısı, kibarlığın, nahifliğin ve alçak gönüllülüğün baş abidesi Türk edebiyatının . . .

Değişik Modern Kız İsimleri

Modern En Güzel Değişik Kız İsimleri 2019

Anlamlarıyla Birlikte, 2019 Modern ve Dini En Güzel Değişik Kız İsimleri;Dünya'nın en güzel ve sevimli varlığı, en kıymetlimiz çocuklarımız için her şeyin en güzelini isteriz. Bu durum ismi için de geçerli. Kız bebeğinize isim aramaya başladıysanız anlamlarıyla . . .

Sonsuzluk İşareti

Sonsuzluk İşareti Nasıl Yapılır? ∞ Sembolü Kopyala

Sonsuzluk İşareti Sonsuzluk işareti Kopyala ∞; Türkçe dilinde imla kurallarına uymanın ilk yolu cümle içerisinde kullanılan noktalama işaretlerini doğru yerlerde kullanmaktan geçer. Anlatım bozukluğuna yol açmamak için her noktalama işareti gerektiği yerde kullanılmalıdır. . . .

Mükerker

Mükerrer Ne Demek?

Mükerrer Nedir? Mükerrer sözcüğünün anlamı 'tekrarlayan, yineleyen' dir. Hayatımızda, günlük konuşma dilimizde çok sık rastlamasak da hukuki birçok terimin içinde mükerrer sözcüğüyle karşılaşırız. Örneğin; Mükerrer ödeme, oy, imza, vergi, sigorta ve iskonto gibi. . . .

tl Simgesi

TL İşareti Nasıl Yapılır?

TL İşareti Klavyeden Nasıl Yapılır?TL işaretini en kolay kopyala - yapıştır yöntemiyle kullanabilirsiniz bu sebepten dolayı (₺) buradan kopyalayıp kullanabilirsiniz. Eğer "yok bana balık verme balık tutmayı öğret" derseniz o zaman tl işareti yapımını anlatmaya başlıyorum. . . .