Son Bilgiler

Genel

En Etkili Kolay Para Biriktirme Yöntemleri

Para Biriktirme Yolları İnsanlar ekonomik krizin hüküm sürdüğü bu günlerde para biriktirme yolları arayışı içine girmektedirler. Bu arayış, hak etiği değeri bulduğu zaman kişiye büyük olanaklar . . .

Genel

Sezai Karakoç Kimdir? Hayatı ve Şiirleri

Sezai KARAKOÇ Kimdir? Sezai Karakoç 22 ocak 1933 yılında, Diyarbakır’a bağlı Ergani ilçesinde doğan, Türk şair, yazar, mütefekkir ve siyasetçidir. İkinci yeni şiirinin bayrak taşıyıcısı, . . .

Genel

Modern En Güzel Değişik Kız İsimleri 2019

Anlamlarıyla Birlikte, 2019 Modern ve Dini En Güzel Değişik Kız İsimleri; Dünya'nın en güzel ve sevimli varlığı, en kıymetlimiz çocuklarımız için her şeyin en güzelini isteriz. Bu durum ismi . . .

Genel

Sonsuzluk İşareti Nasıl Yapılır? ∞ Sembolü Kopyala

Sonsuzluk İşareti Sonsuzluk işareti Kopyala ∞; Türkçe dilinde imla kurallarına uymanın ilk yolu cümle içerisinde kullanılan noktalama işaretlerini doğru yerlerde kullanmaktan geçer. Anlatım . . .

Genel

Mükerrer Nedir ve Mükerrer Ödeme, İmza, Vergi Nedir?

Mükerrer Nedir? Mükerrer sözcüğünün anlamı 'tekrarlayan, yineleyen' dir. Hayatımızda, günlük konuşma dilimizde çok sık rastlamasak da hukuki birçok terimin içinde mükerrer sözcüğüyle . . .

Genel

TL Simgesi Nasıl Yapılır ? TL Sembolü Kopyala

TL Simgesinin Yapımı TL sembolünü en kolay kopyala - yapıştır yöntemiyle kullanabilirsiniz bu sebepten dolayı (₺) buradan kopyalayıp kullanabilirsiniz. Eğer "yok bana balık verme balık tutmayı . . .

Genel

Dolar Sembolü Nasıl Yapılır ve Hakkında Bilgi

Dolar İşareti Yapımı Dolar işareti yapmak için iki yöntem bulunmaktadır. Bunlardan ilki yukarıdaki görselde gösterdiğim gibi (Boşluk tuşu sağındaki " bazı klavyelerde sadece ALT yazıyor da . . .