İş Dünyası

Gayrimenkul Danışmanlığı Hakkında ve Emlak Danışmanlığı Kurs Fiyatları

Gayrimenkul Danışmanlığı

Gayrimenkul Danışmanlığı

Günümüzde teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok meslek dalı da etkisini arttırmış ve kendilerini bu konularda geliştiren, uzmanlaşan personel ihtiyacı duymaya başlamıştır. Nitekim insanların bilmediği bir sürü iş sahası açılmış ve bu iş sahalarında çalışacak personel ihtiyacı da oldukça artmıştır. Bu iş sahalarının içerisinde karşımıza son zamanlarda daha çok çıkan emlak sektörü de etkisini göstermiştir.

Kişiler ev sahibi olmak için birçok yeri araştırmaya çalışırken yorulurken, insanların daha iyi ve kaliteli bir eve sahip olmaları için uğraşan emlak büroları hizmetlerinde son seviyelere ulaşmıştır. Peki, emlakçılık bu kadar kolay mı? Ve herkes emlakçı olabilir mi? Eğer işinde güven sağlamak ve daha iyi bir hizmet vermek amaçlı hareket etmek isteyen emlak bürosu varsa personelini geliştirmek için bir takım kurslara göndermek zorundadırlar. Müşteri ile olan diyalogu ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan r anlayış ile hareket eden personellere ihtiyaç durmaktadır.

MEB Onaylı Emlak Danışmanlığı

Milli Eğitim Bakanlığı onaylı açılan kurslarda amaç, müşterilerine karşı hizmet konusunda güçlü bir bilgiye sahip elemanlar yetiştirmektir. Bu kursların kendi içlerinde bir takım değişiklik gösteren şartları vardır. Bunlar çok yüksek derecede insanları zora sokacak şartlar değildir. Şartlar arasında bazı kurslar en az lise mezunu olmayı şart koyarken bazı kurslar ise en az ilkokul mezunu insanları da kursa kabul etmektedir. Bazı kurslar yaş konusunda kesinlikle taviz vermeden 18 yaşı uygun olarak görmüştür. Fiyat konusunda her kurs, hayatın her alanında rekabet olduğu gibi kendi içlerinde de bu şekilde hareket ederek fiyat belirlemeye çalışmıştır. Şuan itibariyle indirim olmadan bu kursların saatlerine göre fiyatları da ayarlanmıştır.

 Gayrimenkul Danışmanlı Fiyatları Ve Saatleri

İki hafta boyunca 120 saat eğitim veren kursların olduğu gibi iki ay boyunca 48 saat eğitim veren kurslar da bulunmaktadır. Yapılan araştırmalar sonucunda ortalama olarak en az meblağ 300 TL ile 390 TL arasında değişiklik gösterirken, bu seviyeyi oldukça artıran, tabi verilen eğitimin şekli ve saatlerine bağlı olarak değişkenlik gösteren yerler 1000 TL ile 900 TL olarak belirlemişlerdir. Seçim son olarak sizlerin olup kararı verecekte siz olacaksınız.