Otomobil

Antalya Oto Ekspertiz Firmaları Güncel Listesi

Antalya Oto Ekspertiz

Antalya Oto Ekspertiz

Son dönemdeki döviz kurlarında yükselişle birlikte bazı marka modellerdeki sıfır araçların fiyatları son 6 ayda 2 katına katladı. Bu süreçte ikinci ele rağbet artarak, araç sahipleri ve alıcıların uğrak noktası oto ekspertizleri olmaya başladı. Hasar kaydını, boyalı ve değişen parçaları, motorun gücünü ve verimini, frenleme ve süspansiyon sistemlerinin güvenilirliğini, elektronik arızaları öğrenmek isteyenler Antalya’daki ekspertiz firmalarına ilgi göstermeye başladı.

 

Yetkili Servis Ekspertizi mi Yoksa Özel Servislerin Ekspertizi mi?

Mercedes,BMW, Porcshe, Volkswagen, Opel, Honda, Fiat gibi markaların Antalya’daki yetkili servislerinin çoğunda ekspertiz hizmeti verilmektedir. Kimi insanların aklına özel ekspertizler yeterli mi, işinde uzman mı gibi sorular gelirken; yıllardır belirli bir standartta ekspertiz prosedürlerini yürüten yetkili servisler de tercih edilebilir.

 

Yeni Sanayi Çevresindeki Ekspertiz Firmaları

Antalya Akdeniz Sanayi Sitesi çevresinde oto ekspertiz firma sayısı fazlalaştı. Özellikle hafta sonları Antalya 75. Yıl Caddesi üzerindeki ekspertiz firmalarının önündeki araç sayılarında gözle görülür artış meydana geldi. En ucuz paketin 80 TL civarından başladığı ve istenilen detaya göre fiyatların yükseldiği ekspertiz raporlamaları son günlerdeki enflasyon ve döviz yükselişinden etkilenerek istenilen ücretlerin yükseldiği öngörülmektedir.

Şehir merkezinde oluşu ve Antalya Galericiler Sitesi Açık Oto Pazarı’na yakınlığı ile 75. Yıl Caddesi üzerindeki ekspertiz firmaları tercih konusunda bir adım daha önde olacaktır.

 

Antalya Oto Ekspertiz Firmaları Listesi ve Telefon Numaraları

Güncel olarak Antalya ilinde Kepez ve Muratpaşa İlçelerinde aktif olarak çalışan firmaların isimleri ve telefon numaraları aşağıda verilmiştir.

 

OTORAPOR Lara Antalya Oto Ekspertiz, Telefon numarası: (0242) 999 03 02

Antalya Oto Ekspertiz, Telefon numarası: (0242) 221 41 07

OTORAPOR Kepez Antalya Oto Ekspertiz, Telefon numarası: 0546 850 00 07

Pilot Garage Oto Ekspertiz, Telefon numarası: 0541 676 66 36

ANTALYA OTO TEST – AHM AUTOTEST, Telefon numarası: (0242) 227 80 81

Ant Uzman Oto Expertiz, Telefon numarası: (0242) 344 12 44

Antalya Oto Ekspertiz ve Computest Merkezi , Pilot Garage, Telefon numarası: (0242) 345 07 67

Antalya Oto Ekspertiz, Telefon numarası: 0532 328 25 88